Park & Terme Romantica

Unikněte do ráje s názvem Park Hotel & Terme Romantica, který se pyšní umístěním v malebné lokalitě St. Angela na ostrově Ischia. Toto místo nabízí svým hostům klidné a nerušené prostředí pro dokonalý odpočinek. Hosté si mohou užívat krátké procházky do blízkého centra města nebo ke koupání ideálního zálivu a pro jednoduchost cestování je k dispozici i bezplatný autobusový servis z hotelu.

Tento komfortní resort, obklopený rozsáhlou zahradou, je stavebně řešen v mediteránním duchu s řadou bungalovů a hlavní budovy, ve které najdete veškerý potřebný servis od restaurací s panoramatickými výhledy po wellness a spa centrum. Stravování zde představuje pravou slast, nabídka sahá od lahodných drinků u bazénu až po tradiční pokrmy podávané v restauraci na objednávku, doplněné o speciální stravovací požadavky a doprovodný program.

Co se ubytování týče, Park Hotel & Terme Romantica disponuje 123 pokoji různých kategorií, včetně luxusních suit s obývacími kouty a privátními terasami či balkony, a každý z nich má svůj unikátní styl a výhled na moře. Termální park hotelu je skutečným klenotem s celou paletou termálních a minerálních bazénů, lehátky mezi tropickou vegetací a fitness koutkem. Navíc se hotel pyšní širokou nabídkou sportovních a relaxačních aktivit pro všechny věkové kategorie v úchvatném prostředí této italské destinace.

Další fotky
Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 1 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 2 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 3 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 4 Park & Terme Romantica 5 Park & Terme Romantica 5 Park & Terme Romantica 5 Park & Terme Romantica 5 Park & Terme Romantica 5 Park & Terme Romantica 5 Park & Terme Romantica 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
23 230 Kč