Vassos Nissi Plage

Užijte si pobyt v hotelu Vassos Nissi Plage, který se pyšní fantastickou polohou přímo na okouzlující pláži Nissi, jednom z nejhezčích koutů ostrova Kypr. Oblíbené centrum letoviska Ayia Napa je od hotelu snadno dostupné pěší procházkou. Relaxujte v bazénu s dechberoucím výhledem na tyrkysově modré moře a malebný ostrůvek Nissi. Užijte si širokou škálou sportovních aktivit a večery s bohatou programovou nabídkou. Pro úplný odpočinek nemůžete minout lázeňské centrum s relaxačními masážemi a profesionálními wellness procedurami.

Hotel Vassos Nissi Plage se nachází v ideální vzdálenosti od různorodých atrakcí: pouhých 3,2 km od živého centra Ayia Napa, jen pár kroků od obchodů a lokálních restaurací, a nedaleko od atraktivního vodního parku Water World. Navštívit můžete také historický klášter Ayia Napa nebo se vydat objevovat národní park Cape Greco. Doprava z hotelu je snadná díky autobusové zastávce umístěné přímo u hotelových dveří.

Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel Vassos Nissi Plage disponuje 171 pokoji rozprostřenými v jedné hlavní budově s pěti patry. Ubytování nabízí vše od standardních pokojů po prostorná apartmá s jacuzzi a úchvatným výhledem na moře. Pro stravování jsou k dispozici restaurace s bufetovými i à la carte pokrmy, stejně jako bary s osvěžujícími nápoji. Komplex poskytuje široký výběr zábavních možností včetně bazénu a tenisového kurtu, zatímco SPA centrum zajišťuje dokonalé uvolnění těla i mysli. Připojení k wifi je zajištěno po celém areálu zdarma a další služby jako pokojový servis či půjčovna aut lze využít za příplatek. Pro ty, kdo chtějí zanechat doma i tu nejmenší stopu starostí, je tento hotel tou pravou volbou.

Další fotky
Vassos Nissi Plage 1 Vassos Nissi Plage 2 Vassos Nissi Plage 3 Vassos Nissi Plage 4 Vassos Nissi Plage 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
26 799 Kč