Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas

Pokud přemýšlíte, kde strávit svou příští dovolenou, nabízí se pobyt v HOTEL ATRIUM PALACE THALASSO SPA RESORT & VILLAS. Tento luxusní resort nabízí originální řeckou gastronomii, kterou si zamiluje snad každý. Tento hotel najdete v blízkosti historického centra města Lindos, které je vzdálené pouhých 6 kilometrů, a přitom jen pár krůčků od živého okolí s tavernami, bary a obchody. Cesta na letiště na Rhodu je dlouhá pouze 45 km.

Hned vedle se rozkládá písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do průzračného moře. Pobyt zde zpříjemňuje plážový bar, sprchy a možnost využití lehátek, slunečníků a plážových osušek zdarma. Komfortní zážitek je doplněn perfektně vybavenými pokoji s výhledem na krásnou zahradu hotelu nebo azurové moře, včetně klimatizace a luxusní koupelny. Počítá se také se Smart TV, samozřejmostí je bezplatná Wi-Fi síť ve všech prostorách hotelu.

Resort nabízí bohaté možnosti pro aktivní i relaxační odpočinek. Hosté mohou navštívit fitness centrum, několik bazénů určených pro dospělé i děti, wellness zónu nebo si zpestřit den různými sportovními a zábavnými aktivitami. Pro návštěvníky Řecka, kteří chtějí maximální možné pohodlí, jsou k dispozici různé typy suit a vil s privátními bazény. V neposlední řadě resort poskytuje široký výběr gastronomických zážitků, od snídaní po exkluzivní večeře, včetně možnosti Premium All Inclusive, která je vhodná pro opravdové fajnšmekry.

Další fotky
Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas 1 Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas 2 Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas 3 Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas 4 Atrium Palace Thalasso Spa Resort & Villas 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
43 390 Kč