Eden

Eden je prvotřídní dovolenkový resort umístěný v srdci zahrady zhruba 1 kilometr od historického města Rovinje. Nabízí nádhernou písečnou pláž a z hotelové terasy se naskýtá úchvatný pohled na starobylé město. Součástí je wellness & spa centrum Garden of Eden rozprostírající se na ploše 1 100 m², které je inspirováno obecně středomořským klimatem a nabízí prvotřídní služby.

Vzdálenost k pláži Mulini Beach, která je písečná a oblázková a kde se mísí vůně lesa a moře, je zhruba 200 metrů. Na pláži se nachází bary ala carte Tamaris a Mulini Beach nabízející široký výběr jídel a nápojů po celý den. Je zde také možnost zdarma si půjčit slunečníky a lehátka. K dispozici je venkovní bazén s mořskou vodou, venkovní dětský bazén a aqua-relax bazén s mořskou vodou a různými vodními efekty. Vnitřní bazén je v provozu od 7:00 do 21:00 hodin.

Esort Eden nabízí klimatizovanou recepci, kavárnu, bary, restauraci, terasu, kavárnu. Parkování je zahrnuto v ceně a nachází se 350 metrů od hotelu. Jsou zde bohaté možnosti sportovního vyžití jako tenisové kurty, vodní sporty, stolní tenis, plážový volejbal, minigolf, dětské hřiště, půjčovna kol a kajaků, fitness a wellness.

Dětem udělá radost dětský bazén, venkovní a vnitřní hřiště, mini klub, denní animační programy a večerní programy (mini diskotéka, mini kabaret, talentová show). Dětská postýlka je zdarma pro děti do 2 let. Wifi připojení k internetu je zde zdarma.

Další fotky
Eden 1 Eden 1 Eden 1 Eden 1 Eden 1 Eden 2 Eden 2 Eden 2 Eden 2 Eden 2 Eden 3 Eden 3 Eden 3 Eden 3 Eden 3 Eden 4 Eden 4 Eden 4 Eden 4 Eden 4 Eden 5 Eden 5 Eden 5 Eden 5 Eden 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
6 833 Kč