Valamar Dubrovnik President

Luxusní dovolenou nabízí pětihvězdičkový hotel Valamar Dubrovnik President, jeden z nejlepších hotelů v Dubrovníku. Nachází se na špičce malebného poloostrova Babin kuk v blízkosti historického centra města Dubrovník. Hotel je umístěn jen několik metrů od oblázkové pláže a ze všech pokojů skýtá nádherný výhled na moře.

Pokoje hotelu poskytují svým návštěvníkům luxusní, moderní a elegantní vybavení s nádherným výhledem na Elafitské ostrovy. Valamar Dubrovnik President nabízí ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích (classic, superior, premium, deluxe) s možností přistýlky a volbou balkonu nebo terasy. Všechny pokoje mají klimatizaci, sprchu nebo vanu, minibar, satelitní TV, telefon, fén, trezor, Wi-Fi, župan a jednorázové pantofle. Stravování je zajištěno formou bohatých švédských stolů.

Hotel nabízí svým návštěvníkům množství služeb. Disponuje venkovním i vnitřním bazénem se sladkou vodou, kde si můžete zdarma zapůjčit slunečníky a lehátka. Výbornou gastronomii můžete ochutnat v exkluzivních restauracích Miramare nebo Momenti a v komplexu nechybí ani několik barů. Hotel se rovněž pyšní špičkovým wellness, kde jsou hostům k dispozici sauny, vířivky, relaxační zóny, několik druhů masáží a různé spa balíčky. Ke sportovnímu vyžití a zábavě můžete využít tenisové kurty, sportovní hřiště nebo cardio fitness. Vybrat si můžete rovněž z nabídky různých vodních sportů nebo školu potápění v potápěčském centru, které se nachází přímo na pláži Val President Relax. Unikátní služby jsou připraveny pro rodiny s dětmi v Maro World, kde je dětská herna a možnost animačních programů pro děti nebo jejich hlídání. Pokud se nabažíte pláže přímo u hotelu, doporučujeme navštívit nedaleké vyhlášené pláže Coral Beach nebo Copacabana Beach.

Další fotky
Valamar Dubrovnik President 1 Valamar Dubrovnik President 1 Valamar Dubrovnik President 2 Valamar Dubrovnik President 2 Valamar Dubrovnik President 3 Valamar Dubrovnik President 3 Valamar Dubrovnik President 4 Valamar Dubrovnik President 4 Valamar Dubrovnik President 5 Valamar Dubrovnik President 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
5 067 Kč