Saudade

Luxusní ubytování na Makarské riviéře. To je moderní čtyřhvězdičkový hotel Hotel Saudade, který se nachází v malebném městečku Gradac na Makarské riviéře. Centrum města s restauracemi, bary a obchody je vzdáleno pouhých 300 metrů. Mezinárodní letiště v Dubrovníku je 130 km daleko.

Hotel je situován přímo u krásné oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře, což je ideální pro děti. Lehátka na pláži jsou pro hosty zdarma. Saudade nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích typu Standard, Premium a Panorama Suite.

Standard pokoje mají balkon s bočním výhledem na moře a jsou vybaveny klimatizací, internetem, TV/SAT, trezorem, minibarem, manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, pohovkou a pracovním koutem. K dispozici je také vysoušeč vlasů a telefon s přímou volbou. Rozloha pokoje je 25 m2.

Premium pokoje poskytují přímý výhled na moře a mají rozlohu 28 m2. Jsou vybaveny balkonem, klimatizací, televizí se satelitem, trezorem, telefonem s přímou volbou, minibarem, koupelnou s vysoušečem vlasů, přístupem k internetu, pracovní deskou a pohovkou.

Panorama suite jsou umístěny v nejvyšším patře hotelu a nabízí unikátní výhled a soukromí.

Hotel Saudade nabízí nonstop recepci, úschovnu zavazadel, obchod se suvenýry, půjčovnu aut, směnárnu, trezor, pokojovou službu, prádelnu, klimatizovanou restauraci, restauraci A la carte, bar a wellness centrum s masážemi a fitness. Parkování a WiFi jsou zdarma. V blízkosti hotelu Saudade je bohatá nabídka vodních sportů, jako jsou vodní skútry, parasailing, vodní lyžování a windsurfing. Plážová lehátka jsou zdarma.

Další fotky
Saudade 1 Saudade 1 Saudade 1 Saudade 2 Saudade 2 Saudade 2 Saudade 3 Saudade 3 Saudade 3 Saudade 4 Saudade 4 Saudade 4 Saudade 5 Saudade 5 Saudade 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
20 365 Kč