Nana Golden Beach

Dopřejte si nezapomenutelnou dovolenou v Hotelu Nana Golden Beach, kde se spojuje elegance s nekonečnými možnostmi zábavy. Tento luxusní resort leží v dosahu malebného městečka Heraklion a je obklopen všemi potřebnými službami. Pobyt zde rozhodně potěší příznivce vodních radovánek díky aquaparku, ale i fanoušky sportu, kteří si mohou vybrat z bohaté nabídky aktivit. Navíc je zajištěna snadná dostupnost do centra díky autobusové zastávce přímo u hotelu a blízkost letiště.

Poloha hotelu přímo na písčito-oblázkové pláži s bezplatným přístupem k lehátkům, slunečníkům a plážovým osuškám. Kvalitní plážovou relaxaci podporuje blízkost vybaveného baru, sprchy a toalety. Ve vnitřních prostorách nalezneme recepci, směnárnu, 8 restaurací, 13 barů a mnoho dalších vybavení včetně fitness a wellness. Pro ty, kdo dávají přednost nicnedělání, je připraveno 5 venkovních bazénů a jeden speciálně pro děti. Kdyby bylo málo, wifi připojení je dostupné ve všech veřejných prostorech i na pokojích zdarma, což zajistí, že budete v kontaktu s vašimi blízkými kdykoliv budete chtít.

Nabídka ubytování pokrývá širokou paletu pokojů od bungalovů a rodinných pokojů až po exkluzivní rodinné suity, vše vybaveno podle nejvyšších standardů s individuální klimatizací, koupelnou nebo minibarem. Rodinné suity jsou ještě prostornější a nabízí až dvě oddělené ložnice a dvě koupelny s výhledem na okolí – buď na bazén nebo přímo na moře. All Inclusive stravování zahrnuje širokou škálu místních nápojů a lahůdek, které si můžete vychutnat v jedné z mnoha restaurací nebo barů resortu. Ponořte se do světa elegance, relaxace a nekonečné zábavy v Hotelu Nana Golden Beach, kde na vás čekají nezapomenutelné zážitky.

Další fotky
Nana Golden Beach 1 Nana Golden Beach 2 Nana Golden Beach 3 Nana Golden Beach 4 Nana Golden Beach 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
74 190 Kč