Blue Aegean

Uvažujete o relaxační dovolené plné pohody nedaleko průzračně čistého moře? Hotel Blue Aegean Hotel & Suites je místem, kde naleznete přátelskou atmosféru v kombinaci s výbornou polohou blízko pláže. Tento klidný ráj poskytuje ideální útočiště pro každého, kdo hledá odpočinek a zároveň chce mít blízkost obchodů, restaurací, taveren a barů na dosah ruky.

Co se týče ubytování, Blue Aegean Hotel & Suites má skutečně co nabídnout. Ať už vyhledáváte komfort standardního pokoje s individuálním klimatizací a balkonem, toužíte po pohodlí prostorné Junior Suite, nebo preferujete luxusní variantu s jacuzzi na terase, vaše potřeby zde budou vyřešeny na míru. Rodiny ocení štědrý prostor rodinných suit se dvěma ložnicemi a nadstandardní apartmány nabídne ještě víc – ať už místo nebo komfort. K výbavě patří kromě standardu také Wi-Fi zdarma jak ve veřejných prostorách hotelu, tak i přímo na pokojích.

Nevynechejte ani bohatou nabídku sportovních a zábavních aktivit. Zdarma si můžete zahrát stolní tenis, zacvičit v hotelovém fitness centru nebo se zapojit do večerních animačních programů. Pro děti je připraven miniklub a hřiště. Pokud toužíte po dalším uvolnění, můžete si dopřát masáže za poplatek. Ať už se rozhodnete pro polopenzi nebo all inclusive balíček, budete mít zajištěné chutné pokrmy a osvěžující nápoje po celý den. Stručně, Blue Aegean Hotel & Suites je synonymem pro bezstarostnou dovolenou, kterou si zasloužíte.

Další fotky
Blue Aegean 1 Blue Aegean 2 Blue Aegean 3 Blue Aegean 4 Blue Aegean 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
18 990 Kč