Bretanide

Hledáte ideální místo pro pohodovou dovolenou? Ideálním řešením může být Bretanide Wellness & Sport Resort. Tento populární resort se nachází kousek od ikonické pláže Zlatni rat, asi 1 km od centra městečka Bol. Hostům je zde k dispozici relaxační vyhřívaný bazén, venkovní bazén s vyhřívanou sladkou vodou a dětský bazén. Lehátka a slunečníky jsou rovněž zdarma. Samozřejmostí jsou klimatizované prostory, směnárna, recepce, restaurace a kavárna s terasou. Dále nechybí ani wellness zóna, různé druhy masáží a kosmetických procedur. Samozřejmostí je i bezplatného parkování.

Co se týče ubytování, můžete si vybrat z několika typů pokojů nabízejících vysoký komfort. K dispozici jsou jedno i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, každý s vlastní sprchou a WC, televizí se satelitem, klimatizací a většinou i s balkonem nebo terasou. Pro větší rodiny jsou připraveny prostornější family pokoje. Všechny pokoje zahrnují fén a telefon. Ve výbavě nechybí ani Wi-Fi připojení. Stravování je řešeno formou all inclusive, včetně místních alkoholických a nealkoholických nápojů po celý den.

Pro sportovce jsou ve Bretanide Wellness & Sport Resort nachystány možnosti jako fitness, stolní tenis, tenisové kurty, plážový volejbal, minigolf a široká nabídka vodních sportů. V sezóně jsou k dispozici večerní zábavní programy a pro nejmenší hosty je připraven dětský bazén a hřiště. Pokud máte rádi cyklistiku, můžete si půjčit kolo a okolí prozkoumat na dvou kolech. Domácí mazlíčci nejsou povoleni a v případě potřeby lze za poplatek na recepci zapůjčit dětskou postýlku.

Další fotky
Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 1 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 2 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 3 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 4 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5 Bretanide 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
5 352 Kč