Apartmány Sabrina

Apartmány Sabrina jsou ideálním místem pro dovolenou, které se nachází jen 100 metrů od oblázkové pláže. Nabízíme komfortně vybavená studia a apartmány s bezplatnou klimatizací a TV/SAT. Některé jednotky mají také internet a myčku na nádobí. Pro každý apartmán je zajištěno jedno parkovací místo. Ostrov je s pevninou spojen mostem, takže je snadno dostupný.

Jedná se o ubytování v soukromí, které je vhodné pro rodinnou dovolenou. Máme parkování a povolujeme pobyt se psy v některých jednotkách za poplatek. Poskytujeme povlečení, ručníky a toaletní papír. V blízkosti se nachází gril, kavárna, pizzerie a restaurace. Pláž je oblázková a nachází se 100 metrů od apartmánů.

V okolí Apartmánů Sabrina se nachází pošta, směnárna, lékaři, benzínová pumpa, novinový stánek, vlakové nádraží, kosmetický salón, kotviště a celá řada dalších věcí, co mohou zpříjemnit pobyt. Návštěvníci mají klimatizaci a wifi zdarma.

Další fotky
Apartmány Sabrina 1 Apartmány Sabrina 1 Apartmány Sabrina 1 Apartmány Sabrina 2 Apartmány Sabrina 2 Apartmány Sabrina 2 Apartmány Sabrina 3 Apartmány Sabrina 3 Apartmány Sabrina 3 Apartmány Sabrina 4 Apartmány Sabrina 4 Apartmány Sabrina 4 Apartmány Sabrina 5 Apartmány Sabrina 5 Apartmány Sabrina 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
4 414 Kč