Vila Depikolozvane Marica

Užijte si krásnou dovolenou ve Vila Depikolozvane Marica pouhých 500 metrů od břehu moře a zároveň asi půl kilometru od života pulzujícího středu městečka a jen 200 metrů od nejbližšího obchodu. Hosté mohou oceňovat přítomnost moderních vymožeností včetně klimatizace, soukromého parkování, bezdrátové internetové sítě a grilu pro letní barbecue. Ubytování je v různých typech apartmánů, které poskytují tři dvojlůžkové ložnice, plně vybavenou kuchyň s pohodlným rozkládacím gaučem, dvě sanitární zařízení, satelitní televizi, klimatizaci a přístup na terasu pro chvíle relaxace pod širým nebem.

Stravování probíhá formou vlastního vaření v dobře zařízené kuchyni. Pro milovníky vodních radovánek je k dispozici široká nabídka vodních sportů. Nezůstávejte pouze u moře, ale vydejte se objevit krásy okolí. Doporučujeme prozkoumat města Rijeka a Opatija, ponořit se do přírodní krásy Plitvických jezer či navštívit okouzlující ostrovy Krk a Cres.

Další fotky
Vila Depikolozvane Marica 1 Vila Depikolozvane Marica 1 Vila Depikolozvane Marica 2 Vila Depikolozvane Marica 2 Vila Depikolozvane Marica 3 Vila Depikolozvane Marica 3 Vila Depikolozvane Marica 4 Vila Depikolozvane Marica 4 Vila Depikolozvane Marica 5 Vila Depikolozvane Marica 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
13 650 Kč