Vis

Tříhvězdičkový hotel Vis leží na poloostrově Lapad na nejzazším jihu Chorvatska. Nachází se asi čtyři kilometry od starobylého města Dubrovník, které nabízí krásné historické centrum obklopené mohutnými hradbami. V těsné blízkosti hotelu naleznete oblázkovo-kamenitou pláž s betonovými plochami na slunění, která je vhodná rovněž pro děti. Slunečníky a lehátka je možné na pláži zapůjčit za poplatek.

Hotel nabízí možnost ubytování v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí se satelitem, fénem, telefonem, klimatizací, balkonem a v případě zájmu s výhledem na moře za příplatek. Stravování je zajištěno formou polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu).

K vybavení hotelu patří restaurace, kde si vychutnáte pokrmy místní i mezinárodní kuchyně, včetně vegetariánských jídel, dále restaurace na pláži, obchod se suvenýry, směnárna, bar i trezor. V celém areálu je k dispozici Wi-Fi zdarma. Poloostrov Lapad nabízí několik sportovních středisek – potápěčské i tenisové kluby, půjčovny jachet, motorových člunů i jiného sportovního vybavení. Nedaleko od hotelu vede přímořská promenáda s množstvím restaurací, kaváren a obchodů. Přímo před hotelem také zastavuje místní autobus, který vás doveze až do Dubrovníku.

Další fotky
Vis 1 Vis 1 Vis 1 Vis 1 Vis 1 Vis 1 Vis 2 Vis 2 Vis 2 Vis 2 Vis 2 Vis 2 Vis 3 Vis 3 Vis 3 Vis 3 Vis 3 Vis 3 Vis 4 Vis 4 Vis 4 Vis 4 Vis 4 Vis 4 Vis 5 Vis 5 Vis 5 Vis 5 Vis 5 Vis 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
4 432 Kč