Valamar Club Dubrovník

Krásný rodinný hotel Valamar Club Dubrovník ležící ve středu rozlehlého háje borovic a olivovníků, nedaleko centra Dubrovníku. Hotel samotný pak nabízí množství služeb a samozřejmě i skvělý přístup k moři, skrze množství nedaleko se nacházejících kamenitých pláží.

V hlavní budově hotelu, narazíte na recepci, vlastní hotelovou restauraci (ve které se díky dětskému koutku, nebudou nudit ani vaši nejmenší), snack bar, lobby bar a aperitiv bar s rozsáhlým výběrem drinků. Dále je pak k dispozici venkovní sladkovodní bazén. Hotel pak hostům poskytuje rozsáhlé množství volnočasových aktivit, zahrnujících ping-pong, minigolf, badminton, volejbal, košíkovou, nebo bocciu. Dále jsou zde 3x týdně pořádány večery s živou hudbou. Milovníci wellness, si pak přijdou na své skrze hotelové sauny, masáže a kosmetický salón.

V hotelu Valamar Club Dubrovník jsou k dispozici standardní pokoje jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi, obojí pochopitelně s nadstandardní výbavou. Ta zahrnuje vlastní sociální zařízení s vanou a toaletou, sušák na prádlo, satelitní televizi na pokojích a telefon pro přímé spojení s recepcí. Za příplatek je pak možné dostat například ohřívač lahví, všemožné toaletní potřeby, dětské chůvičky, nebo hry na pokojovou televizi. Pokoje samotné jsou moderní, útulné a poskytují pěkný výhled do okolí hotelu, skrze pěkná francouzská okna.

All inclusive light zahrnuje tři jídla denně, formu samoobslužného bufetu, dále pak kontinentální pozdní snídaně ve zdejším stylu, odpolední zmrzlinové bary a pak samozřejmě pravidelné tématické čtvrteční večeře (chorvatské, středomořské, gala). V rámci all inclusive je hostům k dispozici široká nabídka nealko i alkoholického pití, včetně míchaných drinků a točeného piva.

Další fotky
Valamar Club Dubrovník 1 Valamar Club Dubrovník 1 Valamar Club Dubrovník 1 Valamar Club Dubrovník 1 Valamar Club Dubrovník 1 Valamar Club Dubrovník 2 Valamar Club Dubrovník 2 Valamar Club Dubrovník 2 Valamar Club Dubrovník 2 Valamar Club Dubrovník 2 Valamar Club Dubrovník 3 Valamar Club Dubrovník 3 Valamar Club Dubrovník 3 Valamar Club Dubrovník 3 Valamar Club Dubrovník 3 Valamar Club Dubrovník 4 Valamar Club Dubrovník 4 Valamar Club Dubrovník 4 Valamar Club Dubrovník 4 Valamar Club Dubrovník 4 Valamar Club Dubrovník 5 Valamar Club Dubrovník 5 Valamar Club Dubrovník 5 Valamar Club Dubrovník 5 Valamar Club Dubrovník 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
8 080 Kč