Apartmány Horizont

Apartmány Horizont poskytují pohodlné a prostorné ubytování a jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Nachází se v klidném prostředí v oblasti Zlatne Stijene asi tři kilometry od historického města Pula s nádhernými římskými památkami. Apartmány jsou umístěny ve svahu uprostřed svěží středomořské zeleně na pobřeží Jaderského moře s výhledem na moře a nedaleký poloostrov. Hosté si mohou užít relaxaci na mírně se svažujících oblázkových plážích nebo zpevněných terasách a zaplavat si v křišťálově čisté vodě. Pláže jsou od apartmánů vzdáleny asi 100 metrů.

Hosté se mohou ubytovat v několika typech apartmánů pro dvě až čtyři osoby s možností přistýlky. Děti do dvou let mají pobyt zdarma bez nároku na lůžko. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sprchou, WC, satelitní televizí, sejfem a balkonem. Modernější typy mají novější vybavení a jsou rovněž klimatizované. Stravování si návštěvník zajišťuje vlastní, avšak po domluvě je možné zajistit snídani formou bufetu v centrální restauraci.

V blízkosti ubytování se nachází několik možností k občerstvení – restaurace, plážová restaurace, kavárna, pizzerie nebo bar. Naleznete zde i obchod a směnárnu. V areálu je rovněž k dispozici venkovní bazén s mořskou vodou i dětský bazén, kde si za poplatek můžete vypůjčit lehátka i slunečníky. Ke sportovnímu vyžití a zábavě můžete využít tenisové kurty, hřiště pro míčové hry, půjčovnu kol, fitness, minigolf nebo stolní tenis. Vybrat si můžete rovněž z nabídky různých vodních sportů nebo animačních programů pro děti i dospělé.

Další fotky
Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 1 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 2 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 3 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 4 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5 Apartmány Horizont 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
1 496 Kč