Park

Útulný hotel Park se nachází přímo v Makarske na Makarské riviéře asi tři minuty chůze od krásné oblázkové pláže. Tento klidný hotel nabízí nejen nádherné výhledy na Jaderské moře, ale rovněž na impozantní dalmatské pohoří Biokovo. V Makarské a okolí se můžete věnovat rovněž pěší turistice, potápění, paraglidingu, surfování nebo volnému lezení.

V hotelu vás přivítají příjemné a pohodlné interiéry s nejmodernějšími technickými vymoženostmi. Hotel Park nabízí svým návštěvníkům ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky nebo apartmánech. Všechny pokoje jsou inteligentní, moderně zařízené a klimatizované. Dvoulůžkové pokoje pro vás mají připravenou prostornou koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, WC, satelitní televizi, minibar, bezpečnostní schránku, telefon, fén, Wi-Fi zdarma, příslušenství pro přípravu kávy a čaje s možnost balkonu nebo terasy dle výběru pokoje. Apartmány typu Apt. 2(+1) BM duplex jsou dvoupodlažní a skládají se ze dvou místností, které nejsou odděleny dveřmi. V horní části jsou umístěna dvě lůžka, dole je rozkládací gauč. Apartmány mají dvě koupelny, jinak je vybavení podobné jako ve dvoulůžkových pokojích. K ubytování je možné objednat rovněž stravování ve formě bufetu (snídaně nebo polopenze).

Hotel Park nabízí svým návštěvníkům hotelovou restauraci, kde podává mezinárodní kuchyni i originální domácí dalmatské jídla. Výhledy na moře si užijete ze slunné terasy, odkud se dostanete do hotelového baru, kde si můžete nechat namíchat třeba koktejly. Hotelové wellness centrum nabízí sauny, hydromasážní vanu, krytý bazén, fitness centrum i kosmetický a kadeřnický salon nebo velký výběr masáží. U hotelu leží také venkovní bazén se sladkou vodou, kde je možnost si v omezeném množství vypůjčit lehátka a slunečníky zdarma. Dále zde najdete dva kongresové sály, směnárnu, boutique nebo prodejnu suvenýrů. V případě, že přijedete autem, hotel nabízí na vyžádání parkoviště za poplatek.

Další fotky
Park 1 Park 1 Park 2 Park 2 Park 3 Park 3 Park 4 Park 4 Park 5 Park 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
7 710 Kč