Camping Bi Village

Kemp Bi Village se nachází v krásném prostředí na Západoistrijském pobřeží asi 1 kilometr jižně od poklidného rybářského městečka Fažana. Nedaleko leží národní park Brijunské ostrovy a historické město Pula s pozůstatky římských památek a slavným amfiteátrem. Kemp Bi Village je umístěn přímo u oblázkové pláže a nabízí tak nejen snadný přístup na pláž, ale rovněž nádherný výhled na křišťálově modré moře.

Útulný kemp Bi Village je součástí velkého turistického komplexu s apartmány a bungalovy. Ubytování nabízí mimo jiné v několika typech mobilních domů. Pro pět nebo šest osob poskytuje ubytování ve světle a moderně zařízených mobilních domech standard (F5G, F6G) s kuchyní a chladničkou, čtyřplotýnkovým sporákem, sprchou a WC. Pro dvě osoby (případně s dítětem) je vhodný dvoulůžkový mobilní dům s vyklápěcí postelí pro dítě (max. 150 cm a 60 kg). Rovněž zde naleznete kuchyň s chladničkou, varnou desku se čtyřmi hořáky, sprchu a WC.

V samotném kempu se nachází všechno potřebné vybavení. Disponuje třemi restauracemi, které mohou svým návštěvníkům nabídnou středomořskou i kontinentální kuchyni, vegetariánské i bezlepkové pokrmy. Na kávu, nealkoholický nápoj nebo lahodnou zmrzlinu si můžete zajít do baru, cukrárny nebo řemeslné zmrzlinárny. Naleznete zde i supermarket, obchodní komplex s oblečením, obuví a sportovním vybavením, suvenýry, novinový stánek nebo tabák. V případě potřeby můžete využít také prádelnu a sušárnu za poplatek.

Kempingový resort nabízí také širokou škálu sportovních aktivit, venkovní fitness a posilovnu. Při pobytu můžete využít pláž vybavenou slunečníky a lehátky, volnou pláž nebo speciální oblast určenou speciálně pro čtyřnohé mazlíčky, takzvanou BiDog pláž. Na pláži můžete nejen relaxovat, ale také si zapůjčit surfové prkno, čluny nebo šlapadla. Provozovat můžete rovněž plážové sporty jako je volejbal a fotbal nebo vodní sporty, např. jízdu na kajaku, potápění nebo windsurfing. Pokud vás omrzí pobyt na pláži, ve venkovním areálu kempu jsou k dispozici tři sladkovodní bazény nebo můžete využít nabídky různých animačních programů pro děti i dospělé.

Další fotky
Camping Bi Village 1 Camping Bi Village 1 Camping Bi Village 2 Camping Bi Village 2 Camping Bi Village 3 Camping Bi Village 3 Camping Bi Village 4 Camping Bi Village 4 Camping Bi Village 5 Camping Bi Village 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
4 785 Kč