Verudela Beach & Villa Resort

Verudela představuje ideální letovisko pro rodiny s dětmi a ty, kteří si chtějí užít dovolenou u Jaderského moře a objevit půvab Istrijského poloostrova. Verudela Beach Resort nabízí svým návštěvníkům kvalitně vybavené apartmány v těsné blízkosti moře. Resort se nachází v klidné části poloostrova Verudela asi čtyři kilometry od historického centra města Pula s nádherně zachovalým římským amfiteátrem a množstvím dalších památek. Pláže, vzdálené asi 150 metrů od resortu, jsou převážně skalnaté a oblázkové a nabízí možnost zapůjčení lehátek a slunečníků za poplatek. V resortu jsou rovněž vítaná zvířata, což jistě potěší všechny majitele domácích mazlíčků.

Apartmány ve Verudela Beach Resort jsou moderně a vkusně zařízené a nabízí několik možností výběru. Všechny mají vybavený kuchyňský kout s kávovarem pro možnost vlastního stravování, LCD televizor se satelitem, sprchový kout, WC, balkon, klimatizaci, trezor, venkovní nábytek, Wi-Fi a privátní parkovací místo. Apartmány jsou koncipované pro dva až šest osob s možností výběru „mořské strany“.

V resortu naleznete dva venkovní bazény s mořskou vodou a menší dětský bazén s mořskou vodou a tobogánem. Za poplatek si u bazénu můžete zapůjčit lehátka a slunečníky. Dále zde najdete recepci, restauraci s místní i mezinárodní kuchyni, bar s terasou, kavárnu i obchod. Ke sportovnímu vyžití a zábavě jsou tu pro vás připraveny tenisové a squashové kurty, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal, minigolf, půjčovna kol, zařízení pro různé vodní sporty i animační programy pro děti i dospělé. Na své si ve Verudela Beach Resort přijdou také děti, pro které je zde k dispozici dětské hřiště i dětský koutek a připraveny animační programy, kreativní workshopy, sportovní turnaje i mini disko.

Další fotky
Verudela Beach & Villa Resort 1 Verudela Beach & Villa Resort 1 Verudela Beach & Villa Resort 2 Verudela Beach & Villa Resort 2 Verudela Beach & Villa Resort 3 Verudela Beach & Villa Resort 3 Verudela Beach & Villa Resort 4 Verudela Beach & Villa Resort 4 Verudela Beach & Villa Resort 5 Verudela Beach & Villa Resort 5
Dovolenou v tomto resortu si můžete užít za
4 790 Kč